Podoba Ci się? :)

Zizo Bolt Cover [Najlepsze etui do Samsunga Galaxy Note 9]

Opublikowany przez Luma Mobile - dnia 27.09.2018

Rodzina Zizo Bolt Cover ciągle się powiększa. To fenomenalne etui zapewnia ochronę Samsungowi Galaxy S8/S8+, S9/S9+, Galaxy Note 8 a teraz przyszedł czas na Galaxy Note 9! To, że etui jest najlepszym dostępnym produktem, który ma zapewnić bezpieczeństwo urządzeniu już wiemy – potwierdza to niesłabnące zainteresowanie tym produktem. Sprawdźcie bezkompromisową ochronę dla Galaxy Note 9!

Zizo Bolt Cover to po pierwsze: funkcjonalność!

Etui jest zaprojektowane z myślą o aktywnych użytkownikach telefonów. Widać to na pierwszy rzut oka. Zizo Bolt Cover to praktyczny zestaw, w którego skład wchodzi:

Szkło hartowane na ekran

Zadaniem szkła jest ochrona wyświetlacza przed uszkodzeniami i zarysowaniami. Szkło jest idealnie spasowane z etui i dzięki temu zestaw tworzy doskonałą ochronę całego telefonu.

Etui chroniące tył oraz krawędzie telefonu

Zizo Bolt Cover swoją wytrzymałość zawdzięcza specjalnej konstrukcji, która składa się z kilku części. Odpowiadają one za amortyzację oraz ochronę smartfona podczas upadku.
Na pleckach znajduje się specjalna wysuwana podpórka, która jest przydatna podczas oglądania multimediów lub podczas video rozmowy. Na koniec zostawiłem coś co lubię najbardziej, czyli certyfikat militarny. Etui jest bardzo wytrzymałe na upadki a potwierdza to norma wojskowa.

Zobaczcie jak Zizo testuje swoje produkty:

Możliwość zamontowania telefonu na pasku

Ta opcja szczególnie spodoba się osobom pracującym aktywnie. Dzięki specjalnemu klipsowi telefon możemy mieć cały czas przy sobie i nie krępuje on naszych ruchów. Warto wspomnieć o tym, że Galaxy Note 9 nie należy do małych telefonów i noszenie go w kieszeni czasami może być uciążliwe.

Klips spełnia jeszcze jedną dodatkową funkcję ochronną. Można go zamontować w taki sposób, aby zakrywał ekran. Dzięki temu ekran poza naklejonym szkłem zyskuje dodatkową ochronę!

Dlaczego warto kupić Zizo Bolt Cover do Samsunga Galaxy Note 9?

 • dwuczęściowa konstrukcja ochrania telefon ze wszystkich stron
 • Tertra Poliuretan absorbuje siłę uderzenia
 • twardy polikarbon usztywnia konstrukcję i chroni przed porysowaniem
 • militarny certyfikat ochrony MIL-STD-810G
 • minimalistyczny design oraz oryginalna struktura
 • wyjątkowa estetyka zachowująca kształt urządzenia
 • wbudowana, składana podpórka
 • uchwyt przypinany do pasa spodni do przenoszenia telefonu (możliwość obrotu o 360 stopni i szybkie skorzystanie z telefonu)
 • hartowane szkło ochronne o twardości 9H (warstwa klejąca znajduje się na ramie szkła wzdłuż krawędzi)
 • możliwość ładowania indukcyjnego
 • cena 137 zł
Zizo Bolt Cover do samsunga Galaxy Note w różnych wariantach kolorystycznych

Zizo Bolt Cover do samsunga Galaxy Note w różnych wariantach kolorystycznych


Luma Mobile

O autorze: Na blogu będziemy dzielili się z Wami naszymi przemyśleniami na temat akcesoriów, które fotografujemy i przedstawiamy w innym świetle niż zazwyczaj są one prezentowane. Będziemy także przekazywali Wam wskazówki na tematy, które okazują się przydatne przy zakupie etui, kabli czy słuchawek dostępnych w sklepie Luma Mobile. Będziemy je przedstawiali z punktu widzenia użytkownika zwracając uwagę na użyteczność, wygląd a przede wszystkim jakość. Zapraszamy do czytania i oglądania! Zespół Luma Mobile.

Dostawa kurierem DPD

Szybkie płatności DotPay

płatności kartami

płatności kartami