GEAR4 D3O Piccadilly - obudowa ochronna do Samsung S10+ (czarna)
POLECANY -20%
GEAR4 D3O Piccadilly - obudowa ochronna do Samsung S10+ (czarna)
GEAR4 D3O Piccadilly - obudowa ochronna do Samsung S10+ (czarna)
GEAR4 D3O Piccadilly - obudowa ochronna do Samsung S10+ (czarna)

GEAR4 D3O Piccadilly - obudowa ochronna do Samsung S10+ (czarna)


Dlaczego warto kupić GEAR4 D3O Piccadilly - obudowa ochronna do Samsung S10+ (czarna)?

Gear4 od Zagg International to ochrona, której szukasz w połączeniu z klasyką stylu, który cenisz! Doskonała ochrona ukryta pod przezroczystą, lekką konstrukcją sprawia, że smartfon jest świetnie chroniony podczas codziennego użytkowania a jednocześnie prezentuje się nienagannie. Zagg International zapewnia doskonałą ochronę Twojemu telefonowi, bo wie, że w dzisiejszych czasach smartfon to: kontakt z przyjaciółmi, kolekcja najszczęśliwszych chwil, przewodnik w podróży i osobisty asystent. Z tego względu Zagg zapewnia ochronę, jakiej oczekujesz. Wykorzystanie polimeru D3O - zaakceptowanego przez sportowców, wojskowych oraz motocyklistów sprawia, że Twój telefon jest świetni chroniony nie tracąc na swoim wyglądzie. 

Co to jest polimer D3O?

Materiał ten umożliwia tworzenie cienkich ale jednocześnie odpornych na uderzenia konstrukcji. Jest to tak zwana ciecz nieniutonowska, która sprawia, że pod wpływem uderzenia molekuły ją tworzące zbliżają się do siebie i łączą. Oznacza to, że podczas codziennego użytkowania polimer D3O zachowuje pełną elastyczność i giętkość ale pod wpływem na przykład upadku twardnieje stanowiąc doskonałą ochronę. Polimer D3O pierwotnie wykorzystywany był przy produkcji szyb kuloodpornych, akcesoriów wojskowych, sportowych i przemysłowych i jest to jego najlepsza rekomendacja. 

Główne cechy etui GEAR4 D3O: 

  • odporność na upadki z 3 metrów
  • przejrzystość i smukłość
  • wsparcie ładowania bezprzewodowego
  • inteligentna ochrona przed uderzeniami dzięki technologii D3O
  • pewny chwyt dzięki zastosowaniu TPU i D3O

Poniżej prezentujemy film o etui GEAR4 D3O (można włączyć napisy):

Zagg International – doskonała ochrona

Amerykańska marka zajmująca się głównie produkcją szkieł ochronnych na ekrany smartfonów, iPadów oraz Apple Watchów powstała w 2005 roku w Stanach Zjednoczonych.

Zagg – doskonała ochrona ekranu i nie tylko

Zagg słynie ze świetnej ochrony wyświetlacza, bowiem od wielu lat ciągle udoskonala swoje produkty tak, aby spełniały wysokie wymagania klientów. Invisible Shield to zaledwie 0.4 mm grubości. Dzięki specjalnym wzmocnieniom na brzegach szkło jest niezwykle odporne na stłuczenie. Zachowuje przy tym pełną czułość na dotyk i świetnie odwzorowuje kolory. Zagg wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów ciągle rozszerza swój asortyment. Przykładem są etui Gear4 wykonane z polimeru D3O, obudowy z wbudowaną baterią Mophie, głośniki bezprzewodowe Braven, słuchawki iFrogz Little Rokerz oraz obudowy z klawiaturą do iPadów Zagg Rugged Messenger