Laut EXOFRAME - Etui iPhone 7 Plus z aluminiową ramką z 2 foliami na ekran w zestawie (Gold)

Producent: Laut

Dlaczego warto kupić Laut EXOFRAME - Etui iPhone 7 Plus z aluminiową ramką z 2 foliami na ekran w zestawie (Gold)?

EXOFRAME to niepowtarzalne i niezwykle trwałe dwuczęściowe etui stworzone dla iPhone 7. Składa się z dwóch elementów. Pierwsza część tego wytwornego i wytrzymałego etui wykonana jest z odpornego na rysy i uderzenia TPU. Idealnie zabezpiecza on tył twojego smartfona. Druga część etui to niezwykle lekka i zarazem trwała rama wykonana z aluminium stosowanego w samolotach pasażerskich osłaniająca i chroniąca boki telefonu. Pozwala ona na bezproblemowy i łatwy montaż bez użycia innych narzędzi. EXOFRAME doskonale współgra z Twoim iPhonem. Nie pogrubia go i zachowuje jego szczupłość. Umożliwia bezproblemowy dostęp do wszystkich klawiszy funkcyjnych, portów i gniazd urządzenia. Nie ogranicza w ogóle jego funkcjonalności, dlatego możesz w pełni korzystać ze swojego telefonu.

Główne cechy:

  • ramka wykonana z aluminium
  • etui odporne na uderzenia
  • doskonała ochrona tyłu i boków urządzenia
  • kolory: Silver, Gold, Matt Black, Rose Gold i Jet Black
  • kompatybilność: iPhone 7
  • dodatkowo: dwie folie ochronne na ekran, ściereczka z mikrofibry, gładzik oraz przyrząd do usuwania pyłu i kurzu

Laut – niemiecka jakość

Laut jest to niemiecka marka produkująca akcesoria do telefonów i laptopów – głównie etui oraz pokrowce i torby do urządzeń Apple.

Laut – bezpieczeństwo i piękno

Laut stawia przede wszystkim na bezpieczeństwo Twojego telefonu, zachowanie jego pełnej funkcjonalności i użytkowości. Jednocześnie dba o wygląd wizualny swoich produktów – dba o detale, wykończenie i precyzję wykonania.