Laut OMBRE - Etui iPhone 7 z 2 foliami na ekran w zestawie (Turquoise)

Producent: Laut

Dlaczego warto kupić Laut OMBRE - Etui iPhone 7 z 2 foliami na ekran w zestawie (Turquoise)?

Linia Laut OMBRE to kolorowe nawiązanie do lat osiemdziesiątych. Niezwykle żywe i jasne kolory dodają niepowtarzalnego czaru każdemu iPhone'owi 7. Etui charakteryzuje się blaskiem i niezwykłą smukłością. Półprzezroczysta powierzchnia nie ukrywa osłanianego telefonu - pozwala dostrzec logo producenta czy wersję kolorystyczną. Dwa różne materiały wykorzystane w etui idealnie dopasowują się wpływając a bezpieczeństwo twojego smartfona osłaniając go przed rysami i zadrapaniami. Etui obejmuje tył telefonu oraz zachodzi na jego boki i klawisze funkcyjne jednocześnie je chroniąc.

Główne cechy:

  • osłona tyłu, boków i klawiszy telefonu
  • żywe, jasne kolory
  • nowoczesne grafiki
  • wysoki połysk
  • półprzezroczysta faktura
  • dodatkowo: dwie folie ochronne na ekran

Laut – niemiecka jakość

Laut jest to niemiecka marka produkująca akcesoria do telefonów i laptopów – głównie etui oraz pokrowce i torby do urządzeń Apple.

Laut – bezpieczeństwo i piękno

Laut stawia przede wszystkim na bezpieczeństwo Twojego telefonu, zachowanie jego pełnej funkcjonalności i użytkowości. Jednocześnie dba o wygląd wizualny swoich produktów – dba o detale, wykończenie i precyzję wykonania.

Galeria zdjęć Laut OMBRE - Etui iPhone 7 z 2 foliami na ekran w zestawie (Turquoise)

Przedstawiamy dodatkową galerię zdjęć produktu. Staramy się, aby zdjęcia wyglądały jak najbardziej naturalnie, ale trzeba mieć na uwadze, że każdy monitor wyświetla trochę inaczej barwy i odcień produktu może się różnić w rzeczywistości.

Laut OMBRE - Etui iPhone 7 z 2 foliami na ekran w zestawie (Turquoise)
Laut OMBRE - Etui iPhone 7 z 2 foliami na ekran w zestawie (Turquoise)