Laut POP INK - Etui iPhone 7 z 2 foliami na ekran w zestawie (Yolkey-Dokey)

Producent: Laut

Dlaczego warto kupić Laut POP INK - Etui iPhone 7 z 2 foliami na ekran w zestawie (Yolkey-Dokey)?

Bardzo precyzyjnie wykonane etui przeznaczone do iPhone 7. Przy produkcji wykorzystano najnowszą technologię IML używając precyzyjnego lasera, który zapewnia idealne spasowanie etui do smartfona. Zastosowano również dwa różne materiały, które wpływają na bezpieczeństwo urządzenia oraz chronią telefon przezd porysowaniem czy zadrapaniem. Etui obejmuje tył telefonu oraz zachodzi na boki i klawisze funkcyjne chroniąc je przed uszkodzeniem. Dzięki zastosowaniu oryginalnego wzornictwa etui prezentuje się wyjątkowo. Uzycie żywych kolorów w połączeniu z wymyślnymi grafikami zapewnie niepowtarzalny wygląd Twojemu iPhone'owi. Przezroczysta powierzchnia nie zakrywa całkowicie osłanianego urządzenia, co umożliwia dostrzec wersję kolorystyczną telefonu czy logo Apple.

Główne cechy:

  • obudowa wykonana z TPU
  • etui chroni tył, boki i przyciski telefonu
  • technologia IML (laserowe cięcie)
  • żywe kolory, fantazyjne wzory
  • półprzezroczysta obudowa
  • dodatkowo: 2 folie na ekran

Laut – niemiecka jakość

Laut jest to niemiecka marka produkująca akcesoria do telefonów i laptopów – głównie etui oraz pokrowce i torby do urządzeń Apple.

Laut – bezpieczeństwo i piękno

Laut stawia przede wszystkim na bezpieczeństwo Twojego telefonu, zachowanie jego pełnej funkcjonalności i użytkowości. Jednocześnie dba o wygląd wizualny swoich produktów – dba o detale, wykończenie i precyzję wykonania.

Galeria zdjęć Laut POP INK - Etui iPhone 7 z 2 foliami na ekran w zestawie (Yolkey-Dokey)

Przedstawiamy dodatkową galerię zdjęć produktu. Staramy się, aby zdjęcia wyglądały jak najbardziej naturalnie, ale trzeba mieć na uwadze, że każdy monitor wyświetla trochę inaczej barwy i odcień produktu może się różnić w rzeczywistości.

Laut POP INK - Etui iPhone 7 z 2 foliami na ekran w zestawie (Yolkey-Dokey)
Laut POP INK - Etui iPhone 7 z 2 foliami na ekran w zestawie (Yolkey-Dokey)