Moshi Kameleon - Etui hardshell z podstawką iPhone 7 Plus (Imperial Black)

Producent: Moshi

Dlaczego warto kupić Moshi Kameleon - Etui hardshell z podstawką iPhone 7 Plus (Imperial Black)?

Moshi Kameleon jest wysokiej klasy etui typu hardshell (twarda obudowa). Posiada funkcję podstawki do iPhone 7 Plus. Jest topowym modelem firmy – zastosowano w nim hybrydową konstrukcję z lekkich ale zarazem bardzo wytrzymałych materiałów – dzięki temu wyróżnia się na tle konkurencji. Kompatybilna z obudową aluminiowa podstawka umożliwia w wygodny sposób oglądanie na telefonie filmów lub bajek – telefon nie znajduje się bezpośrednio w rękach dziecka, co czyni go bardziej bezpiecznym. Dzięki tej funkcji etui, można także wygodnie rozmawiać przez FaceTime pozostawiając wolne ręce przez cały czas trwania rozmowy. Obudowa jest elegancka i super cienka. Zachodzi jednocześnie na krawędzie ekranu – dzięki temu iPhone ‘a można bezpiecznie kłaść ekranem do dołu nie obawiając się zarysowań.  Dodatkowy certyfikat wojskowy MIL-STD-810G jest gwarantem wytrzymałości obudowy podczas upadków.

Główne cechy produktu:

  • Podpórka wykonana z aluminium
  • Cienka i lekka konstrukcja
  • Podwyższona ramka wyświetlacza zabezpiecza ekran telefonu od dołu
  • Wojskowy certyfikat MIL-STD-810G
  • Kompatybilność: iPhone 7 Plus

Moshi – amerykański producent akcesoriów GSM

Moshi to kalifornijska marka powstała w 2005 roku. Głównym powodem założenia firmy było przeniesienie piękna do świata akcesoriów GSM. Moshi nie zapomina jednak o tym, aby akcesoria te pełniły funkcję ochronną sprzętu.

Moshi – piękno i funkcjonalność

Moshi tworzy praktyczne i funkcjonale akcesoria dbając jednocześnie o ich wygląd i precyzję wykonania. Firma nie zapomina również o ochronie środowiska i potrzebach swoich klientów, które stara się wyprzedzać.

Galeria zdjęć Moshi Kameleon - Etui hardshell z podstawką iPhone 7 Plus (Imperial Black)

Przedstawiamy dodatkową galerię zdjęć produktu. Staramy się, aby zdjęcia wyglądały jak najbardziej naturalnie, ale trzeba mieć na uwadze, że każdy monitor wyświetla trochę inaczej barwy i odcień produktu może się różnić w rzeczywistości.

Moshi Kameleon - Etui hardshell z podstawką iPhone 7 Plus (Imperial Black)