Moshi XT Clear - Etui iPhone 7 (Clear)

Producent: Moshi

Dlaczego warto kupić Moshi XT Clear - Etui iPhone 7 (Clear)?

Etui iGlaze XT Clear od Moshi jest wspaniałym dodatkiem do każdego iPhone ‘a. Obudowa jest bardzo cienka i dopasowuje się do telefonu w taki sposób, aby nie powiększać go optycznie. Dzięki specjalnie zastosowanej powłoce etui jest bardzo przyjemne w dotyku oraz wspaniale leży w dłoni. Bez problemu można obsługiwać wszystkie przyciski oraz ekran dotykowy. Specjalnie zaprojektowana ramka aparatu to dodatkowy atut. Nie odbija ona bowiem światła lampy błyskowej podczas robienia zdjęć. Dodatkowo stosowanie folii ochronnych na wyświetlacz Moshi iVisior razem z etui Moshi Glaze XT Clear jest gwarantem minimalnego uszkodzenia telefonu i ekranu.

Moshi – amerykański producent akcesoriów GSM

Moshi to kalifornijska marka powstała w 2005 roku. Głównym powodem założenia firmy było przeniesienie piękna do świata akcesoriów GSM. Moshi nie zapomina jednak o tym, aby akcesoria te pełniły funkcję ochronną sprzętu.

Moshi – piękno i funkcjonalność

Moshi tworzy praktyczne i funkcjonale akcesoria dbając jednocześnie o ich wygląd i precyzję wykonania. Firma nie zapomina również o ochronie środowiska i potrzebach swoich klientów, które stara się wyprzedzać.

Galeria zdjęć Moshi XT Clear - Etui iPhone 7 (Clear)

Przedstawiamy dodatkową galerię zdjęć produktu. Staramy się, aby zdjęcia wyglądały jak najbardziej naturalnie, ale trzeba mieć na uwadze, że każdy monitor wyświetla trochę inaczej barwy i odcień produktu może się różnić w rzeczywistości.

Moshi XT Clear - Etui iPhone 7 (Clear)