PURO Braided Cable - Kabel MFi z Lightning + klips + Aluminum Connector 1m (Gold)

Producent: Puro

Dlaczego warto kupić PURO Braided Cable - Kabel MFi z Lightning + klips + Aluminum Connector 1m (Gold)?

Kabel przeznaczony do transmisji danych i ładowania. Długość: 1m, wyposażony w złącze Lightning. Specjalny oplot kabla zapobiega jego skręcaniu a końcówka wykonana z aluminium zwiększa jego wytrzymałość. Do zestawu dołączony jest użyteczny klips. Dzięki niemu zwinięty kabel nie ulegnie rozwinięciu. Kolejną funkcją klipsa jest pełnienie funkcji podstawki do smartfona, aby móc wygodnie oglądać filmy lub zdjęcia. Kabel wyposażony jest w specjalną technologię PURO FAST CHARGER. Dzięki niej można naładować dane urządzenie znacznie szybciej w porównaniu do zwykłych kabli. PURO CHARGER to także szereg funkcji i udogodnień, co czyni go bezpiecznym dla naszego sprzętu oraz ułatwiają sam proces ładowania. Certyfikacja Apple potwierdza jego wymagania techniczne pod kątem dopasowania. Kabel podłącza się do standardowego portu USB 2.0 w komputerze lub ładowarce.

Główne cechy produktu:

  • moc wyjściowa 12W, 2.4A
  • certyfikat Apple
  • uniklana technologia szybkiego i bezpiecznego ładowania PURO FAST CHARGER
  • kabel w oplocie
  • długość: 1m
  • kompatybilność: iPhone 7/7 Plus; iPhone 6s Plus/6s/6 Plus/6; iPhone 5s/5c/5, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2, iPad mini, iPad Pro, iPad Air 2, iPad Air, iPad (4th gen), iPod touch (5th gen), and iPod nano (7th gen)
  • kolor: Gold

PURO - włoski charakter

Puro – włoska marka powstała w 2002 roku. Od tego czasu tworzy nietuzinkowe, designerskie akcesoria do telefonów takie, jak: obudowy, kable, folie czy szkła ochronne.

Puro – kwintesencja włoskiego stylu

Puro poprzez silną identyfikację z rodziną i stawianie potrzeb klientów na pierwszym miejscu tworzy produkty, które uławiają korzystanie z urządzeń mobilnych. Nie zapomina także o tym, aby ich wygląd był nietuzinkowy i co najważniejsze: doskonale je ochraniał.  Wykorzystując najlepsze jakościowo materiały, designerskie projekty oraz zachowując rozpoznawalny styl tworzy doskonałe akcesoria telefoniczne.

Galeria zdjęć PURO Braided Cable - Kabel MFi z Lightning + klips + Aluminum Connector 1m (Gold)

Przedstawiamy dodatkową galerię zdjęć produktu. Staramy się, aby zdjęcia wyglądały jak najbardziej naturalnie, ale trzeba mieć na uwadze, że każdy monitor wyświetla trochę inaczej barwy i odcień produktu może się różnić w rzeczywistości.

PURO Braided Cable - Kabel MFi z Lightning + klips + Aluminum Connector 1m (Gold)
PURO Braided Cable - Kabel MFi z Lightning + klips + Aluminum Connector 1m (Gold)
PURO Braided Cable - Kabel MFi z Lightning + klips + Aluminum Connector 1m (Gold)