PURO Car Fast Charger - Ładowarka samochodowa Apple ze zwijanym kablem 2.4A złącze Lightning MFi (biały)

Producent: Puro

Dlaczego warto kupić PURO Car Fast Charger - Ładowarka samochodowa Apple ze zwijanym kablem 2.4A złącze Lightning MFi (biały)?

Najnowsza kolekcja ładowarek PURO to reakcja na coraz większą popularność urządzeń mobilnych. Im wyższy model tym większego poboru mocy potrzebuje. W rezultacie następuje szybie zużywanie baterii a więc wymagania co do jak najszybszego ich zasilania wzrastają. Użytkownicy pragną korzystać ze swoich smartfonów i tabletów jak najdłużej nie tracąc czasu na żmudne ich ładowanie. Rozwiązaniem idealnym jest technika szybkiego ładowania PURO FAST CHARGER - wyprzedza ona znacznie typowe ładowarki do sprzętu mobilnego. Stosując ładowarkę z systemem PURO FAST zasilimy swoje urządzeniu w zaledwie 30 minut od 0 do 50% (2A) lub od 0 do 65% (2.4A). Typowa ładowarka o natężeniu 1A w tym samym czasie naładuje nasze urządzenie na ok 12%. PURO CHARGER to także szereg funkcji i udogodnień, co czyni go bezpiecznym dla naszego sprzętu oraz ułatwiają sam proces ładowania. Jednym z przedstawicieli serii jest PURO Car Fast Charger - niewielkich rozmiarów ładowarka asygnowana do zasilania smartfonów i phtabletów Apple. Za pomocą portu USB można także ładować urządzenia innych producentów. Niewielkie rozmiary idealnie sprawdzają się w podróży - gdy w bagażu mamy niewiele miejsca a nasze urządzenie potrzebuje zastrzyku mocy. Do ładowarki na stałe zamocowany jest zwijany kabel ze złączem Lightning MFi - dzięki mocowaniu unikniemy jego zgubienia. Certyfikat MFi gwarantuje nam pewność, że ładowarka jest idealnie kompatybilna z urządzeniami Apple'a. Daje to nam także 100% bezpieczeństwa użytkowania.

Główne cechy produktu:

  • najnowsza technika szybkiego ładowania PURO FAST CHARGER
  • przeznaczenie: ładowanie smartfonów i phtabletów Apple (oraz urządzeń innych producentów za pomocą portu USB)
  • certyfikat MFi
  • na stałe zamocowany kabel ze złączem Lightning
  • długość: 80 centymetrów
  • mocna i solidna konstrukcja - 100% bezpieczeństwa
  • wejście: 12/24V DC
  • wyjście: 5V, 2.4A
  • kompatybilny z: iPhone 7/7 Plus, iPhone 6 Plus/6s Plus, iPhone 6/6s, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5, iPod touch (5th gen), iPod nano (7th gen) oraz za pośrednictwem portu USB

PURO - włoski charakter

Puro – włoska marka powstała w 2002 roku. Od tego czasu tworzy nietuzinkowe, designerskie akcesoria do telefonów takie, jak: obudowy, kable, folie czy szkła ochronne.

Puro – kwintesencja włoskiego stylu

Puro poprzez silną identyfikację z rodziną i stawianie potrzeb klientów na pierwszym miejscu tworzy produkty, które uławiają korzystanie z urządzeń mobilnych. Nie zapomina także o tym, aby ich wygląd był nietuzinkowy i co najważniejsze: doskonale je ochraniał.  Wykorzystując najlepsze jakościowo materiały, designerskie projekty oraz zachowując rozpoznawalny styl tworzy doskonałe akcesoria telefoniczne.