UAG Dopp Kit - saszetka na akcesoria (czarny)
POLECANY
UAG Dopp Kit - saszetka na akcesoria (czarny)
UAG Dopp Kit - saszetka na akcesoria (czarny)

UAG Dopp Kit - saszetka na akcesoria (czarny)


Dlaczego warto kupić UAG Dopp Kit - saszetka na akcesoria (czarny)?

Nowe rozwiązania, nowe świetne pomysły UAG rozszerzył swój asortyment o kompletnie nową kategorię – materiałowe akcesoria do urządzeń mobilnych takie jak futerały czy plecaki. Jeśli lubisz mieć wszystkie drobne akcesoria przy sobie to UAG Dopp Kit jest idealnym rozwiązaniem. Na małe i duże podróże Idealny towarzysz podróży. Wystarczająco kompaktowy, aby zmieścił się w torbie lub plecaku. Zadbaj o bezpieczeństwo swoich niezbędnych akcesoriów, takich jak słuchawki, balsam do ust, szczoteczka do zębów itp. O Urban Armor Gear Produkty UAG są projektowane w USA przez poszukiwaczy przygód dla poszukiwaczy przygód.Akcesoria UAG przesiąknięte kwintesencją przygody. Pracujemy ciężko, szukamy nowych,nietypowych inspiracji i cały czas przesuwamy granice konwencjonalnych pomysłów aby tworzyć produkty najwyższej jakości

URBAN ARMOR GEAR - charakterystyczny design i doskonała ochrona

UAG – kalifornijska marka powstała w 2010 słynąca z produkcji nietuzinkowych etui do akcesoriów mobilnych zapewniających im doskonałą ochronę.

UAG - prestiż i bezpieczeństwo

UAG to gwarancja pełnego bezpieczeństwa Twojego urządzenia. Certyfikat militarny etui UAG zapewnia o tym, że przeszły one testy wytrzymałościowe podczas upadków z wysokości na twarde podłoże. UAG to również doskonałe szkła hartowane, które razem z obudową stanowią pełną ochronę Twojego telefonu lub iPada.