X-Doria Revel - Etui iPhone 7 (Blue Gradient)

Producent: X-Doria

Dlaczego warto kupić X-Doria Revel - Etui iPhone 7 (Blue Gradient)?

Gustowne etui o unikalnym wyglądzie. Wyróżnia się modnymi wzorami oraz ochrania Twój telefon na najwyższym poziomie. Przed opuszczeniem fabryki testowane jest laboratoryjnie przed upadkami i uderzeniami. Dzięki temu masz pewność, że bezpiecznie i wytrzymałe ochroni Twój telefon z tyłu oraz po bokach. Miękki i elastyczny bumper pochłania uderzenia jednocześnie chroniąc przyciski telefonu, które są narażone na uszkodzenie podczas upadku z wysokości. Etui posiada podwyższoną na 1,5 mm ramkę, dzięki czemu możesz bezpiecznie odkładać swój telefon wyświetlaczem do dołu bez narażania go na porysowanie. X-Doria Revel to niezwykła smukłość i lekkość, dzięki czemu nie pogrubia w zauważalny sposób telefonu jednocześnie zachowując jego elegancki design. Etui zapewnia bezproblemowy dostęp do wszystkich klawiszy funkcyjnych, gniazd i portów telefonu. Nie ogranicza to w żaden sposób jego użyteczności a Ty możesz w pełni korzystać ze swojego telefonu.

Główne cechy produktu:

  • niepowtarzalna i modna powierzchnia bogata w oryginalne wzory
  • twarda, wytrzymała budowa chroniąca telefon przed uderzeniami, upadkami i rysami
  • miękki i giętki bumper pochłania wstrząsy i zabezpiecza przyciski
  • podniesiona na 1,5 mm ramka pozwala na odkładanie telefonu wyświetlaczem do dołu
  • dostęp do klawiszy funkcyjnych, gniazd i portów
  • kompatybilne z: iPhone 7

X-Doria: akcesoria GSM z Santa Monica

X-Doria to obecny na rynku od ponad dekady producent akcesoriów GSM. Słynie z produkcji: etui, szkieł hartowanych na ekran i folii, ładowarek indukcyjnych oraz gadżetów do Apple Watch.

X-Doria: charakterystyczne cechy

Najbardziej znane obudowy wykonane są z połączenia anodyzowanego aluminium oraz TPU. Takie połączenie doskonale ochrania plecki smartfona i amortyzuje siłę uderzenia powstałą podczas upadku z wysokości. Szkła hartowane ochraniają ekran przed porysowaniem czy stłuczeniem.