Zizo Pulse - Etui iPhone 8 / 7 (niebieski/srebrny)

Producent: Zizo

Dlaczego warto kupić Zizo Pulse - Etui iPhone 8 / 7 (niebieski/srebrny)?

Zizo Pulse Series cechuje się niezwykłą smukłością i transparentnością. Zapewnia osłonę plecków i boków telefonu. Kolorowy bumper ze strategicznie ukrytymi elementami z TPU zapewnia niezwykłą ochronę podczas upadku a krawędzie telefonu pozostają skutecznie chronione. Transparentne plecki posiadają unikalną fakturę w kształcie diamentów. Nadaje to obudowie oryginalnego wyglądu oraz zapewnia pewny i bezpieczny chwyt smartfona w dłoni. Dodatkowo struktura ta posiada właściwości antypoślizgowe co umożliwia odkładanie telefonu na śliskich powierzchniach. Etui zapewnia bezproblemowy dostęp do wszystkich klawiszy funkcyjnych, gniazd i portów nie zmniejszając jego użyteczności. 

Główne cechy etui Zizo Pulse Series:

  • smukłość, lekkość

  • transparentne plecki wykonane z TPU
  • antypoślizgowa struktura
  • dodatkowy bumper na krawędziach
  • osłona przycisków głośności i blokady
  • bezproblemowy dostęp do klawiszy, gniazd i portów
  • kompatybilne z: iPhone 8/7

Zizo Wireless – nowa szkoła z tradycjami

Zizo – kalifornijska, rodzinna marka powstała na początku 2006 roku zajmująca się tworzeniem akcesoriów GSM: etui, ładowarek czy szkieł hartowanych na ekran.

Zizo – kompletna ochrona z certyfikatem militarnym

Większość etui marki Zizo posiada certyfikat militarny, który jest gwarancją tego, że obudowy przeszły testy wytrzymałościowe podczas upadków z wysokości na twarde podłoże. Chcąc w pełni zabezpieczyć swój telefon warto wybrać zestaw (etui + szkło hartowane) – pozwoli to osłonić telefon z każdej strony.

Galeria zdjęć Zizo Pulse - Etui iPhone 8 / 7 (niebieski/srebrny)

Przedstawiamy dodatkową galerię zdjęć produktu. Staramy się, aby zdjęcia wyglądały jak najbardziej naturalnie, ale trzeba mieć na uwadze, że każdy monitor wyświetla trochę inaczej barwy i odcień produktu może się różnić w rzeczywistości.

Zizo Pulse - Etui iPhone 8 / 7 (niebieski/srebrny)
Zizo Pulse - Etui iPhone 8 / 7 (niebieski/srebrny)
Zizo Pulse - Etui iPhone 8 / 7 (niebieski/srebrny)